Inzerce

V rubrice inzerce můžete zdrama a bez registrace podávat inzeráty. Při zadávání můžete přiložit až 12 fotografií a psát libovolný počet znaků. Max. počet podaných inzerátů denně je 5 (bez ohledu na rubriku). Bližší specifika při podávání inzerátů najdete v podmínkách inzerce. Inzeráty budou po zadání zobrazeny 1/2 roku. Třídit inzeráty do jednotl. skupin můžete prostřednictvím levého sloupce Inzerce. Vybrané inzeráty si můžete uložit do vlastní záložky (Moje záložka).
                          !!! Klíč napravo od fotografie je MENU pro daný inzerát !!!

Moje záložkaVyhledat v inzerci

Text: Země: Jazyk: Stáří: Měna:
Vložit inzerát Zpět

strana 1 z 2 | další  | Jdi na
Kategorie: Military - Auto

Číslo inzerátu: 18582 (Military - Auto - Koupě)

Koupím německé vozidlo VW 181, pouze pojízdné, v dobrém stavu. Nejlépe uloženku nebo po kompletní renovaci. Cenu respektuji.

Obrázek
Číslo inzerátu: 18576 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Gaz 66 - výběr ze dvou kusů. Najeto 1 - 800 km, 2 - 2100 km. Cena: 1 - 75.000,- Kč, 2 - 70.000,- Kč.

Číslo inzerátu: 18349 (Military - Auto - Koupě)

Koupím vanu na Jeep Willys mb v před renovačním stavu.

Cena: 550 000 Kč
Číslo inzerátu: 18312 (Military - Auto - Prodej)

Prodám OT 810, plně pojízdný, velice slušný stav.

1.3.2010

Ford Mutt 151

 | +420777674902
Číslo inzerátu: 18313 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Ford Mutt 151, pefektní stav 100%, orginál, absolutně bez koroze, připraven na sezonu. Cena dohodou - levně.

Obrázek
Cena: 15 000 Kč
Číslo inzerátu: 18232 (Military - Auto - Prodej)

Prodám motor Uaz + spojka, silnější verze (nejetý - uložený na orig. paletě).

Obrázek
Cena: 65 000 Kč
Číslo inzerátu: 18230 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Uaz 469 plně funkční v dobrém stavu.S SPZ, platné STK a EK (nová pneu rezervy, pákové tlumiče, jednookruhové brzdy - jeden s prvních a posledních). Cena - dohoda.

Obrázek
Cena: 5 000 Kč
Číslo inzerátu: 18231 (Military - Auto - Prodej)

Prodám motor z Uaza 469 - do poslední chvíle jezdil bez problému a poruch.

Obrázek
Cena: 7 000 Kč
Číslo inzerátu: 18229 (Military - Auto - Prodej)

Prodám motor Tatra 805 z centrály (uloženka, téměr nejetý).

Cena: 1 500 Kč
Číslo inzerátu: 17510 (Military - Auto - Prodej)

Prodám elektrocentrálu HWB 823ccm boxer - po německé armádě, v chodu.

Obrázek
Číslo inzerátu: 18152 (Military - Auto - Prodej)

Prodám OPel Blitz 3.6A, v započaté renovaci, výdřeva již udělána.

Obrázek
Cena: 8 000 Kč
Číslo inzerátu: 16437 (Military - Auto - Prodej)

Prodám přívěs na požární stříkačku ZV-6, r.v. 1956.

Obrázek
Číslo inzerátu: 17989 (Military - Auto - Prodej)

Prodám na BMW 321-327 hlavu válců, litina, dobrý stav.

Číslo inzerátu: 17868 (Military - Auto - Výměna)

Vyměním Bussing B2000 A/0 r.v. 1954. Nemám na něj místo ani čas... Nabídněte nejraději vojenské moto - DKW atp.

Číslo inzerátu: 17719 (Military - Auto - Koupě)

Koupím Tatru 111, 128, 141, 138 VN, 147, 148 VVN, kompletní autobus Škoda 706 RTO Lux, RO, RTO-K, autobus ŠD 11 2040 s náporovým větráním a osvětlením nad sedačkami.

Obrázek
Cena: 89 000 Kč
Číslo inzerátu: 12809 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Praga V3S skříň, 2 pohodlná lůžka, pracovní stoly, výkonné naftové topení, DVD+TV, 6 x nové baterie, měnič napětí 12/220 V 50Hz 2000W, vnější přípojka 220V, lednička, ventilace, přístřešek, vojenské lůžkoviny, veteránské SPZ (možno jezdit po c...

Obrázek
Cena: 89 000 Kč
Číslo inzerátu: 12808 (Military - Auto - Prodej)

Prodám ZIL 131 valník, naviják, bezvadný stav, po laku, vše na 110% funkční. Veteránské SPZ (možno jezdit celoročně po celé Evropě bez omezení!), povinné ručení 1.100,- Kč/rok.

31.1.2010

Dodge WC-51

 | +420724282331 | zcblabla@2@balblacom.manzes@iwonew
Obrázek
Cena: 220 000 Kč
Číslo inzerátu: 14221 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Dodge WC-51, r.v. 1942, po starší renovaci, vše funkční.

26.1.2010

Praga V3S

 | +420722085658 | zcblabla@2@balblacom.murtnec@04ajap
Obrázek
Cena: 60 000 Kč
Číslo inzerátu: 17243 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Praga V3S PAD r.v. 1961, generátor 380/220V, lůžková úprava, PB topení, pojízdná, dobrý stav, veteránské papíry.

26.1.2010

BRDM 2, Tatra 805

 | +420777719301
Číslo inzerátu: 17231 (Military - Auto - Prodej)

BRDM 2, r. v. 1972, v perfektním stavu, včetně protitankových střel. Tatra 805, vojenská hasičská skříň, po kompl. renovaci.

25.1.2010

Ford Mutt

 | +420777252444
Cena: 210 000 Kč
Číslo inzerátu: 17224 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Ford Mutt. Cena dohodou.

Obrázek
Cena: 60 000 Kč
Číslo inzerátu: 15124 (Military - Auto - Prodej)

Prodam GAZ 69, rok vyroby 1960, pěkný s plachtou, novými pneumatikami do terenu, malo jety. Má SPZ. Technický průkaz je do 5/2010.

24.1.2010

Auto Union Munga

 | +420776003790
Číslo inzerátu: 17155 (Military - Auto - Prodej)

Auto Union Munga, velitelské vozidlo, Bundeswehr, r. v. 1960, dobrý stav, veter. značky + ND, cena dohodou.

15.1.2010

PRAGA V3S

 | +420604658107
Cena: 55 000 Kč
Číslo inzerátu: 16899 (Military - Auto - Prodej)

Prodám V3S valník s navijákem rok 57 nová korba vše funguje, podrobnosti na tel.

Cena: 50 000 Kč
Číslo inzerátu: 16859 (Military - Auto - Prodej)

Vůz je před renovací. Výhodná koupě.

Obrázek
Cena: 14 900 Kč
Číslo inzerátu: 16400 (Military - Auto - Prodej)

Prodám kompletní zimní boudu s trubkama i s dveřma na Willyse - vzadu a na dveřích je slída už trochu zažloutlá ale vidět skrz pořád je, na bocích je slída nová, na dveřích řidiče maličko natržená slída (cca 2 cm) a sem tam oděrka od větvičky - jinak OK a ihned použitelná.

Obrázek
Cena: 100 000 Kč
Číslo inzerátu: 14137 (Military - Auto - Prodej)

Prodám Dodge ambulance s kompet vybavením období Korea, Vietnam kompletní a pojízdná uloženka najeto 200 mil cena 100 tis., možná výměna za Mutt A1, A2 predrenovák nebo za jiné armádní i civilní vozidlo nebo motocykly.

strana 1 z 2 | další  | Jdi na

Položek celkem: 60
Nahoru Vložit inzerát Zpět
 
 
Eurooldtimers.com - Veterání, oltimer, historická vozidla Eurooldtimers.com - Veterání, oltimer, historická vozidla
Pátek 12.3.2010
Copyright © 2000 - 2010 EuroOldtimers.Com TOPlist Reklama | Privacy Statement